Vejo jegainiu paslaugos

PASLAUGOS

Atsižvelgdama į šiuolaikinę atsinaujinančiųjų energijos šaltinių spartaus vystymosi tendencijas, mūsų bendrovė pamažu plečia savo paslaugų spektrą vėjo jėgainių inspekcijos ir techninės priežiūros srityje. Mūsų specialistai atlieka šiuos darbus:

VĖJO JĖGAINIŲ EKSPLOATAVIMAS IR PRIEŽIŪRA

Vėjo jėgainių veikla yra investicija į tvarią ateitį. Reikia užtikrinti, kad investicijos būtų pelningos daugelį metų, todėl reikalingos kokybiškos paslaugos ir priežiūra. Didėjant vėjo jėgainių kiekiui įrengiamų vidaus rinkoje, patikimumas sudėtingose sąlygose yra būtinas, siekiant optimizuoti investicijų grąžą per visą jėgainės projekto gyvavimo ciklą. Mes siūlome vėjo jėgainių klientams ilgalaikių ar trumpalaikių projektų sprendimus. Mes atliekame darbą tiek sausumoje, tiek ir užsienyje daugelyje sričių, pvz .: turbinos stebėjimas; techninė pagalba.

VĖJO JĖGAINIŲ MENČIŲ INSPEKCIJA IR REMONTAS

Mentės patiria didžiausią aplinkos poveikį, kuriems tenka didžiausia apkrova. Prieš pradedant eksploataciją, vėjo jėgainių mentės paprastai keliauja didelius atstumus jūromis, keliais, miestais ir juos perkėlinėja krautuvai ir kranai. Šie procesai gali sugadinti arba pažeisti mentes. Pradėjus eksploatuoti, mentėse pradeda formuotis erozija nuo lietaus, dulkių ir kitokio atmosferos poveikio. Žaibo smūgiai padidina žalą, kurią patiria mentės. Esant pastoviam apkrovimui nuo sukimosi ir vėjo gūsių, bet kokie paslėpti gamybos defektai taip pat gali paspartinti eroziją, atsirasti plyšių formos menčių paviršiuje, viduje laminuotuose vietose arba tarp mentės komponentų.
Kodėl reikia tikrinti, prižiūrėti ir remontuoti, norint, kad vėjo jėgainė generuotų savo numatytą galią? Svarbu, kad mentės būtų geros būklės. Net gana nedideli priekinio krašto erozijos kiekiai gali paveikti mentės aerodinaminį profilį, todėl sumažėja vėjo jėgainės efektyvumas 3-4 proc. ir dėl to prarandamos pajamos. Jei mentės pagrindinių kraštų erozija lieka nesutvarkyta, drėgmė ir kiti atmosferos poveikiai gali prasiskverbti ir padaryti dar didesnius pažeidimus.
Mentės tikrinimas, techninė priežiūra ir remontas yra labai svarbūs, norint, kad vėjo jėgainė veiktų tinkamai ir veiksmingai, taip pat užtikrintų žymiai ilgesnį eksploatavimo laiką.
Mes siūlome atlikti remontus ir patikrinimus įvairiais būdais. Tai leidžia mums patekti į sunkiai pasiekiamas vietas, nenaudojant pastolių, lopšių ar antžeminės platformos. Mūsų tikrinimo, techninės priežiūros ir remonto paslaugos:
• Mentės ir bokštų patikrinimas;
• Mentės ir bokštų remontas;
• Mentės atnaujinimas;
• Pramoninis alpinizmas (IRATA).

Mentės tikrinimas ir tvarkymas yra svarbi investuotojų ir savininkų pelno maržų didinimo dalis. Vėjo jėgainių menčių inspekcija ir remontas reikalauja ir kvalifikuotų, ir apmokytų specialistų, bei specialios įrangos. Mes siūlome menčių inspekciją ir tvarkymą, naudodami šiuolaikines remonto technologijas, kad užtikrintumėte greitus ir patikimus sprendimus.

MECHANINĖS, HIDRAULINĖS IR ELEKTRONINĖS ĮRANGOS PRIEŽIŪRĄ IR TVARKYMAS

Pramoninio alpinizmo personalas yra aukštos kvalifikacijos. Sugeba greitai ir sklandžiai išspręsti visus kilusius techninius gedimus. Greitai ir operatyviai atvykstame į numatytą vėjo jėgainę, kur vykdome priežiūrą ar remontą. Aptarnaujame įvairiais kilusiais klausimais, susijusiais su vėjo jėgainės ar periodinio aptarnavimo klausimais bei reikalingo greito aptarnavimo ir remonto. Taip pat inspektuojame vėjo jėgainių varžtų įtempimą.

VĖJO JĖGAINĖS BOKŠTO DAŽŲ DANGOS INSPEKCIJA, DAŽYMAS IR VALYMAS

Pramoninio alpinizmo personalas turi didelę darbo patirtį su įvairiomis antikorozinėmis sistemomis, apsaugančiomis tiek metalinius, tiek kompozicinius paviršius. Atliekamas tepalų ir alyvos valymas nuo vėjo jėgainės bokšto ir menčių. Valome tik su patvirtintais ir sertifikuotomis cheminėmis medžiagomis. Priklausomai nuo dažymo ar pažeidimų specifikacijos reikalavimų, atliekame šiuos darbus:

  • Plovimą aukšto slėgio vandens srove
  • Mechaninį valymą
  • Abrazyvinį valymą
  • Valymą smėliasrove
  • Dažymą visų rūšių dažais ir lakais